ЧАО «Запорожский асфальтобетонный завод»
Единая служба приема показаний
Онлайн сервис г. Запорожья по приему показаний по газу, электричеству, горячей и холодной воде
Время работы: пн-пт с 9:00-18:00 перерыв: c 12:00 до 13:00 E-mail: espp1.zp@gmail.com

Cтроки відключення опалювального сезону в Запоріжжі

У Запоріжжі вирішили продовжити строки опалювального сезону, оскільки прогнозується похолодання.

Нагадаємо, тривалість опалювального сезону зазвичай залежить від кількох факторів. Але головний з них — температура повітря. Наприклад, якщо навесні середня температура повітря протягом 3 днів становить понад більш як 8 градусів тепла, то опалювальний сезон завершують. Проте остаточне рішення приймає місцева влада.

Генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек повідомив, що норма завершення опалювального сезону лише після того, як середньодобова температура протягом трьох днів вище плюс восьми градусів, поки не витримана. До того ж після кількох днів потепління в Запоріжжі очікується невелике похолодання.

- Необхідно підтримувати належну температуру в дитячих садках, лікарнях. Окремо забезпечувати їх опаленням, відключивши житлові будинки, неможливо. До того ж не впевнений, що всі запоріжці згодні з відключенням опалення вже зараз, адже в квартирах також буде досить холодно, - зазначив Володимир Буряк.Попри потепління, Запоріжжя цього тижня очікує й похолодання. Крім цього, необхідно дотримуватися належного температурного режиму в освітніх та медичних закладах. Адже відключення опалення може призвести до простудних захворювань, пише Запорізька міська рада.

Якщо погодні умови будуть сприятливими, то опалювальний сезон можна завершити через тиждень.
Адрес:
г. Запорожье, Северное шоссе 41
Украина, г. Запорожье
Северное шоссе 41
 
Время работы:
пн-пт с 9:00-18:00
перерыв: c 12:00 до 13:00
сб-вс - Выходной